Centrum informacji SQUICK

Na dzień 30 stycznia 2021 roku oferujemy odpowiedzi do zadań z biologii, niemieckiego, geografii i wiedzy o społeczeństwie. Kilka dokładniejszych danych. 

Z biologii oferujemy odpowiedzi do kart pracy w zakr. podst. Biologia na czasie 1 i 2. W przypadku 1 klasy oferujemy odpowiedzi do strony 62, co oznacza, że oferujemy odpowiedzi do ponad połowy książki, natomiast w klasie 2 oferujemy odpowiedzi do strony 115, czyli ponad połowy książki.

Z geografii odpowiedzi znajdziesz do maturalnych kart pracy do geografii z Nowej Ery w klasie 1. Dopiero startujemy udostępnianie rozwiązań.

Z języka niemieckiego dostępne są odpowiedzi z kilku stron do obu klas (pierwszej i drugiej liceum) z podręcznika Meine Welttour.

Z wiedzy o społeczeństwie dostępne są odpowiedzi do około 70 strony z podręcznika Nowej Ery klasa 1 zakres podstawowy. 

W pierwszej kolejności chcemy udostępnić wszystkie odpowiedzi do obecnie widocznych kart pracy. Ten etap powinien zakończyć się do końca lutego 2021. 

Następnie skupimy się na odpowiedziach z języka niemieckiego oraz uzupełnieniu wiedzy o społeczeństwie. W ostatniej kolejności uzupełnimy geografie.

Kolejnym etapem prawdopodobnie będą odpowiedzi do przedmiotów ścisłych takich jak matematyka, fizyka, chemia ze szczególnym naciskiem na matematykę. 

W ostatniej kolejności planujemy udostępnianie odpowiedzi do przedmiotów humanistycznych, takich jak polski i angielski. W dalszej przyszłości planujemy udostępnić także kolejne języki takie jak francuski, hiszpański, włoski, a może nawet rosyjski.

To co już nam się udało osiągnąć i planujemy osiągnąć nie byłoby możliwe bez WAS!