Jak grać w blackjacka i wygrywać, podstawowe zasady

Każdy wie o grach w kasynie online, ale nie każdy wie, jak grać w blackjacka w kasynie i wygrywać pieniądze. Poniżej wyjaśniono szczegółowe zasady takiej gry.

Przegląd

Blackjack to gra karciana, która pod względem popularności plasuje się zaraz po ruletce. Jest to bardzo proste i w dużej mierze zależy od szczęścia, ale istnieją pewne zasady, które mogą zwiększyć Twoje szanse na sukces. Zostały one szczegółowo omówione poniżej.

Kluczowe zasady

Jeśli zastanawiasz się, jak wygrać w blackjacka w kasynie, to z pewnością musisz pomyśleć o kilku zasadach, których powinieneś się trzymać, aby osiągnąć sukces. Należą do nich m.in:

 1. Zasada zero: Dokładnie zapoznaj się z zasadami i dobrze je zrozum — bez tego nie da się wygrać.
 2. Przed rozpoczęciem gry powinieneś opracować strategię, której będziesz się trzymał przez cały czas trwania rozgrywki. Jest to właściwa strategia, która może pomóc Ci wygrać, ponieważ opiera się na matematyce. Intuicyjne założenia nie przyniosą Ci zwycięstwa, wręcz przeciwnie — utrudnią sprawę.
 3. Analizuj, a nie wybieraj losowo miejsca do gry. Warto bardzo uważnie przestrzegać tej zasady, ponieważ stół i firma będą miały bezpośredni wpływ na Twoje szanse na sukces. Wybierając stół, należy ocenić, jak często ktoś inny przeszkadza w grze, a także jak długie są przerwy. Należy również zwrócić uwagę na samych ludzi. Zebrana firma nie powinna wywoływać u Ciebie żadnych negatywnych emocji. Ponadto nigdy nie należy grać z osobami, które są pod wpływem narkotyków lub w stanie upojenia alkoholowego. Gra z takimi ludźmi nigdy nie zakończy się dobrym wynikiem.
 4. Oceń sprzedawcę. Dobrze jest usiąść do stołu, przy którym siedzi profesjonalny i dość doświadczony krupier. Wtedy gra powinna przebiegać szybko i łatwo, co zwiększa szanse na sukces. Dotyczy to zarówno gry na żywo, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku użytkownik będzie musiał po prostu ocenić jakość oprogramowania, a nie prawdziwego człowieka.
 5. Nie należy korzystać z ubezpieczenia. Zwiększa to prawdopodobieństwo sukcesu, ale nie w Twoim przypadku. W tobie odgrywa on rolę pomocniczego, ale bardzo bezużytecznego zakładu.
 6. Nie należy stawiać wszystkich zarobionych pieniędzy od razu. To chyba jedna z podstawowych zasad, jeśli chodzi o wygrywanie w blackjacka. Obstawianie wszystkiego jest przejawem irracjonalności, która może doprowadzić do utraty wszystkich ciężko zarobionych pieniędzy. Stawiaj małe zakłady i zachowaj trochę pieniędzy na przyszłe zakłady. Pozwoli Ci to na regularne wygrane i wyeliminuje sytuację, w której przegrywasz do zera. Doświadczony gracz nie powinien stawiać więcej niż 5% kwoty, którą ostatnio wygrał. Postępowanie zgodnie z tą zasadą doprowadzi do sukcesu.
 7. Zalecenie to dotyczy tylko gier rzeczywistych, a nie internetowych, ale zdecydowanie warto je rozważyć. Polega ona na dawaniu napiwków krupierowi. Jest to prosty gest, który nie doprowadzi Cię do bankructwa, a sprawi, że gra będzie o wiele lepsza, ponieważ krupier będzie mógł poprawić atmosferę i udzielić Ci pomocnych wskazówek. Doświadczeni sprzedawcy mogą udzielić naprawdę cennych wskazówek, które przybliżą Cię o kilka kroków do osiągnięcia pożądanego rezultatu.
 8. Wiedzieć, jak się zatrzymać. Jeśli należysz do osób, które przegrały kilka razy z rzędu, czas pomyśleć o rezygnacji z gry. Albo w ogóle, albo spróbuj zmienić tabelę, a może szczęście do ciebie wróci.

Zasady skutecznej strategii

Należą do nich m.in:

 • Wiedz, kiedy się zatrzymać. Szczegóły na ten temat zostały już przedstawione powyżej.
 • Zwróć uwagę na niuanse placu zabaw. Te niuanse mogą się różnić w zależności od miejsca.
 • Pamiętaj, że w przypadku podwojenia otrzymujesz tylko jedną kartę. Podobnie jak w przypadku ubezpieczeń, ten ruch nie zwiększa szans na wygraną. Nie powinieneś się do tego uciekać.
 • Zrób podział na 7 i 8, to najbardziej opłacalne.
 • Policz swoje karty, to pomoże Ci zorientować się, jak najlepiej zagrać dalej.

Teraz masz już wszystkie potrzebne informacje na temat tego, jak grać i wygrywać w blackjacka. Przestrzegaj tych zasad, a na pewno odniesiesz sukces.