Jak wypłacić wygraną z kasyna — wszystkie sposoby

W zwykłym salonie gier, gdzie gra się na prawdziwe pieniądze, wypłata przebiega według prostego schematu. Klienci kasyna odbierają swoją nagrodę w specjalnej kasie, gdzie otrzymują również pieniądze, a następnie oficjalne żetony. W kasynach internetowych procedury te wyglądają jednak nieco inaczej. Dostępnych jest wiele opcji wypłaty i wpłaty prawdziwych pieniędzy. Do graczy należy decyzja, w jaki sposób wypłacić pieniądze z kasyna online.

Sposoby wycofania się

Aby wypłacić pieniądze z kasyna, możesz skorzystać z następujących metod:

 • Karty bankowe VISA i Mastercard
  Wszyscy wiedzą, że łatwo jest uzupełnić konto. Jednak w przypadku konieczności wypłaty środków, czasami trzeba czekać nawet tydzień. Kasyno online będzie mogło wypłacić Ci tylko depozyt. Bezpośrednio wygrane pieniądze będziesz musiał wypłacić w inny sposób.
 • Skrill
  Jest to zdecydowanie najlepszy sposób na wypłacenie dowolnej kwoty z kasyna online. Wykorzystywany jest jedynie adres e-mail gracza. Usługa ta jest bardzo popularna, dlatego wiele osób korzysta z niej do zasilania własnych kont i wypłacania wygranych. Skrill ma tę wielką zaletę, że prowizja jest jedną z najniższych, a środki są księgowane niemal natychmiast.
 • Yandex Money i WebMoney
  Są to dość powszechne i popularne krajowe systemy płatności. Jednak dla wielu osób mogą one być nieodpowiednie ze względu na fakt, że często trzeba rozliczać się z urzędami skarbowymi z dużych kwot pieniędzy. Niemniej jednak, w przeciwieństwie do swoich odpowiedników, usługi te mają istotne zalety. Wpłacanie i wypłacanie pieniędzy jest praktycznie natychmiastowe.
 • Neteller
  Jest to bardzo szybki i łatwy system. Karta ta jest zwykle używana w USA. Ale obecnie działa ona dobrze w dwustu innych krajach. Portfel Neteller jest powiązany z adresem e-mail gracza i obsługuje do dwudziestu sześciu różnych walut.
 • czeki Bank Draft
  Jest to wypłata pieniędzy z kasyna online za pomocą zwykłych czeków bankowych. Ta opcja wiąże się z pewnymi trudnościami. Warto pamiętać, że czek, jeśli zostanie wypłacony, będzie trafiał do naszego kraju co najmniej przez miesiąc. Należy również znaleźć odpowiednią instytucję finansową umożliwiającą wypłatę gotówki, oczywiście z ustaloną opłatą. Gracze wybierają tę metodę wypłacania pieniędzy z kasyna w przypadku wysokich wygranych. W takiej sytuacji jest to całkiem odpowiedni i niezawodny sposób.

O terminie wycofania się z rynku

W dużej mierze warunki wycofania się z kasyna zależą od konkretnej kwoty. Jeśli wypłacasz jednorazowo dużą sumę pieniędzy, prawdopodobnie będziesz musiał poczekać. Może się przecież okazać, że potrzebnych środków po prostu nie ma.

Natomiast wnioski o niewielkie kwoty są obecnie rozpatrywane niemal natychmiast. Dlatego też profesjonalni gracze wypłacają nagrody w miarę ich wygrywania.

Ale wielu z nich nie spieszy się z wycofaniem pieniędzy z kasyna, ponieważ uważają, że sensowniej jest grać na pieniądze wygrane i w ten sposób je pomnażać. Oczywiście, jeśli masz wysoki poziom profesjonalizmu i wystarczające doświadczenie, możesz grać z bardzo małym ryzykiem i stopniowo pomnażać kwotę wygranych. Jeśli jednak, niestety, nie ma pewności co do kolejnej wygranej, najlepszym rozwiązaniem jest natychmiastowa wypłata wygranej.